Příběh šťastného domova
   0Komenty
Příběh šťastného domova
Bylo mi 19 let, když jsem poprvé odjela za dodavatelem do Maďarska, abych s ním dohodla podmínky prodeje Pip studia v České republice. Tehdy jsem ještě zdaleka nevěděla, co podnikání přináší (byť se v mé rodině několik podnikatelů našlo), ale měla jsem vizi. A to přinést značku, kterou mám sama tolik v oblibě, na Český a Slovenský trh. V té době se našlo pár obchůdku s nějakým hrníčkem nebo polštářkem, ale já jsem chtěla vytvořit obchod věnovaný pouze této originální a neotřelé značce.
To se po roce podařilo a otevřela jsem první obchod se značkou Pip studio v pasáži U Nováků. Ten se zdaleka nepodobal mým ideálům, ale bylo to to nejlepší, co jsem v té době mohla vytvořit. Tam za námi jezdili zákazníci z různých koutů světa (Turecko, Bulharsko, USA), protože obchůdků, jako byl ten náš, byla pouze hrstka.
V pasáži jsme se museli přestěhovat do jiného prostoru (ten náš původní totiž chtěla obsadit jedna z milionu lékáren v okolí).
Otevření obchůdku 6.11.2014 - první prostory v domě U Nováků
Protože ale nejsem jen podnikatelka, ale vždy jsem se ještě věnovala studium hudby, musela jsem po 3 letech obchůdek zavřít, abych mohla odcestovat za studemi do zahraničí.
1. obchůdek v pasáži U Nováků
Když jsme se museli přesunout - alespoň do většího!
Od roku 2018 fungujeme jako e-shop s výdejnou na Vinohradech, který je zaměřen pouze na značku Pip studio. Jsem za něj ráda, neboť nám umožňuje dál šířit radost se značkou Pip studio. V něm najdete mou laskavou kolegyni Lenku Huříkovou, která je ochotná Pražanům po domluvě i zboží zavést autem!
Pip studio je výjimečná značka tvořena s velkým citem a důrazem na detail. Zakládá si na vysoké kvalitě a originalitě. Sama designérka tvrdí, že navrhuje pouze takové věci, které by si sama chtěla koupit! Její moto zní: ,,Veselé výrobky pro šťastné lidi”. Pip studio přináší radost v podobě rozmatitých vzorů, barev a tvarů. Naše ložnice tak může připomínat procházku rozkvetlou loukou plnou života, kuchyně zase výlet za exotickými květinami a kabelky či kosmetické taštičky vyjadřují alespoň z části bláznivost a nespoutanost naší ženské duše.
Značka z Amsterdamu oslavila v roce 2017 své 10. výročí od založení a její sortiment je stále širší a hravější. Porcelán, papírnictví, doplňky do koupelny, povlečení, kabelky a i třeba tapety - to vše patří mezi rozmanité kolekce Pip studia.

Stejně jako návrhářka, i já mám papoušky - a to rovnou dva. Artemis (žako šedý) a Apolona (Eklektus roratus). Proto miluji všechny exotické vzory plné divokých květin, ale především papoušků nebo ptáčků.
Dnešní svět je na mě někdy moc rychlý, náročný a šedý, a proto se ráda obkopuji krásnými, příjemnými věcmi, které mě občerstvují a zkrášlují můj domov. Pokud to máte alespoň z části podobě, jistě si Pip studio také zamilujete!

Pokud jste dočetli až nakonec, děkujeme vám za přízeň !
Budeme se na Vás těšit někdy na viděnou!
Mnoho radostí a odvahy přeje
Kristýna Háblová
www.mujstastnydomov.cz

Comments

Log in or register to post comments

Chcete více novinek?

Compare