9 let e-shopu
    Novinky    0Komenty
9 let e-shopu
.

Drahé zákaznice a drazí zákazníci, 

6. listopadu jsme oslavili 9. výročí na českém i slovenském trhu. Děkujeme, že jste s námi! 

Když jsem v roce 2013 zakládala e-shop a vydávala se plná idealistických představ do světa, který mi nebyl moc dobře znám, věděla jsem pouze to, že značka Pip studio je výjimečná, že si ji sama už několik let kupuji a také to, že její sortiment v Čechách prakticky nikdo neprodává.
Rozjela jsem se tehdy za svým prvním dodavatelem do Maďarska a tím to všechno začalo. Ačkoliv nás po cestě potkaly všelijaké neduhy (s dodavateli, pandemií, konkurencí atp.), naší největší odměnou je spokojenost vás, zákazníků, kteří máte radost z těchto úžasných výrobků a i z našich služeb rodinné, české firmy, které na vás záleží. Můžete si být jisti, že když zavoláte nebo napíšete, odpoví vám někdo z nás - reálná osoba, která je tu, aby vám pomohla vyřešit nákupní situaci nebo odpovědět na dotazy. 


Věříme, že veselá, barevná a někdy i divoká značka Pip studio si přitahuje stejně naladěné lidi. Proto je pro nás vždy obrovská radost a potěšení s vámi komunikovat. Vždy se snažíme rychle, dobře a lidsky vyřešit vaše dotazy, přání a občas i reklamace či výměnu zboží.

S láskou

Kristýna

Comments

Log in or register to post comments
Compare