Povlečení Pip studio
   0Komenty
Povlečení Pip studio

Pip studio přichází dvakrát do roka s novou kolekcí ložního prádla, polštářků a přehozů. 
Jako hlavní materiál použivá Pip studio 100% bavlnu perkal, to je bavlna mimořádné kvality a první jakosti. Výrobky z bavlny perkal vás budou těšit po mnoho let, i když je budete prát několikrát týdně (například pokud jste penzion nebo provozujete Airbnb) - zachovávají si stále svou pružnost, barvu a kvalitu!
Jedna z velkých kvalit bavlny perkal je fakt, že v zimě vás zahřeje, ale v létě naopak ochladí. Povlečení Pip studio je navíc vždy krásné! 
Občas se v zimních kolekcích setkáme s bavlnou brushed twill. Tento materiál kombinuje nabízí hebkost flannelu, ale také kvality prodyšné bavlny. Brushed twill působí také saténovým dotekem.

Pip studio vyrábí povlečení v holandské velikosti 140*200/220+60*70 cm. To je vlastně prodloužená velikost peřiny, která nemá na rozdil od jiných velikostí zapínání na zip, ale “přebývající” část peřiny se zákládá dovnitř. Možná to některým připomene způsob hotelového povlečení. Polštáře jsou ale vždy na sladěné knoflíčky nebo se zavazují na šňůrky.
Nyní jsme ale také nově zavedli do naší stálé nabídky české rozměry: 140*200+70*90 cm! Tento rozměr povlečení je vždy zaopatřen zapínáním na zip, případně na knoflíky.
Každý typ/design povlečení může mít ale zapínání odlišné a také polštáře mohou mít například širší lem v rámci specifického designu. 

Výroba ložního povlečení a doplňků se přesunula nyní do Pakistánu a pochází z kontrolovaného a šetrného zemědělství, kde se správně hospodaří s vodou, nepoužívají se pesticidy, ale také všichni zaměstnanci jsou řádně placeni! 

Neváhejte nás kontaktovat, pokud byste měli zájem o jiný rozměr povlečení, který na našich stránkách třeba nevidíte. Pokud jej bude Pip studio totiž vyrábět, rádi Vám jej závazně objednáme! 

Blog.partners: Crosta.cz

Comments

Log in or register to post comments
Compare