O nás

picture-o-nas

V životě plním mnoho rolí, jsem žena, manželka, matka čtyř dětí, kdysi fyzioterapeutka, zpěvačka, jejíž hlavní stagí je sprcha. Zamilovala jsem se i do role zahradnice, pítka pro ptáčky mi jdou jako po másle. Role cestovatelky mě naplňuje, role nadšené jogínky ze mě dělá vyrovnanou osobu. :) A co teprve role obdivovatelky zemitých vůní, meditace nebo literatury. Vás ale pravděpodobně zajímá role ve značce Můj šťastný domov. A tak to vezmu popořadě.

„Chci stát za kvalitními výrobky, které oslavují vaši osobnost, velebí domov, upozorňují na prožitek z prostoru, a to v době, kdy se rychlá a levná výroba stává běžným artiklem na trhu.“

 Když jsem se s výrobky holandské značky Pip studio setkala prvně, zamilovala jsem se podruhé v životě. Mám totiž slabost pro poctivý a netradiční přístup. Věřím na krásu detailu, kvalitní materiál, pořádné zpracování, originální a nadčasové nápady. To dohromady vytváří nejen Můj šťastný domov, ale i pocity, které vás budou ve vašem prostoru obklopovat.

PIP je divočina, řádivý cirkus, retro zmrzlinárna na italské promenádě, elegantní španělská zahrada a jindy zase orientální kavárna. Vždy má ale duši. Každá větvička, každý citron a ptáček na povlečení má své místo. Jako ho má PIP design v mém srdci.

„Domov je hra, neberte to příliš vážně. Jde o prožitek a požitek.“

Značku navrhla v roce 2007 Anke van der Endt, které od dětství přezdívali Pip. A to jí zůstalo dodneška. Po absolvování designové Akademie umění v Eidhovenu si vyhlédla starý dům ve viktoriánském stylu na kraji města a ten jí poskytl tolik inspirace, že vytvořila různorodé kolekce své značky. Holandskou autorku však múza políbila i mimo tajemné stěny domova. Ve výrobcích tak najdete typickou toskánskou krajinu, japonskou zahradu, španělské parky nebo drobné každodennosti.

„Jak vidím PIP? Jako slavnostní sonátu, jež si užíváte během chvilek o samotě, s rodinou nebo přáteli.“

Co v designových kouscích uvidíte vy, nechám na vás. Přeji si hlavně to, abyste osobitost designu obdivovali se zaujetím a vnímali ho všemi smysly, abyste PIP hezkosti vybírali do svého šťastného domova s potěšením, poslechem, pohmatem, pohledem a leckdy i s chutí a vůní.

Vaše Pavla P.