Můj šťastný domov

Vítejte na stránkách www.mujstastnydomov.cz, na kterých najdete plno nádherných výrobků z dílny Pip Studio (Cathariny). Veselé, krásné a luxusní věci rozzáří a potěší Vás i Váš domov.
 

Každý rok jsou připraveny dvě kolekce na jaro/léto a podzim/zimu. Porcelán je dostupný po celý rok v široké nabídce sortimentu.
 

Pip Studio nabízí luxusní a originální zboží, které kombinuje nádherné motivy ptáčků a něžných květin krásných barev s důrazem na detail a kvalitu.
 

U oblečení, kabelek a peněženek je každý kousek originál, protože motivy na látce jsou pokaždé jinak poskládané a přišité.

. . .

V kolekcích PiP Studia najdete luxusní povlečení, prostěradla, prošívané deky a polštáře, župany, ručníky a kimona z té nejkvalitnější bavlny. Taktéž oblečení z přírodního "umělého hedvábí". Rovněž Vás určitě nadchnou nádherné kolekce porcelánu PiP studio Floral, Floral fanatsy & Blooming tiles, Spring to life, Royal a Royal White. Nově Vám nabízíme originální a krásné papírnictví PiP studio, které zahrnuje kolekce Zpátky do školy a tzv. Yearround, kde každý rok najdete i diáře.
V roce 2017 slaví Pip Studio 10. výroční od založení značky, a tak přibyde spustu novinek a limitovaných kolekcí k oslavě krásných kulatin!
 

S výrobky Pip budete prostě jedineční!
 

Při jakémkoliv dotazu nás neváhejte kontaktovat! Rádi Vám zodpovíme všechny Vaše otázky.

Kde nás najdete

Můj šťastný domov

Mánesova 1374/53

120 00 Praha 2

VÝDEJNA:

ÚTERÝ - ČTVRTEK, 9:00 - 17:00

po domluvě na telefonu +420 731 858 072Chcete více novinek?

Compare