6. listopadu jsme pro Vás otevřeli první obchůdek se značkou PiP studio v České republice! Dostanete se k nám jednoduše ze zastávky metra Můstek nebo z tramvajových zastávek Václavské náměstí a Vodičkova. Náš obchůdek je umístěn v Domě u Nováků vedle divadla ABC.

Čeká tam na Vás spoustu úžasných a krásných věcí. Ať už jde o doplňky do Vašeho domova, jako jsou polštáře, povlečení a porcelán, nebo malé radosti pro Vás samotnou od papírnictví až po luxusní župany, kimona a oblečení.

Značka PiP studio klade vysoký důraz na kvalitu, jedinečnost a design. Každý výrobek může mít vzory jinak než druhý a tudíž je to vždy originál.

Na všechno se můžete podívat, osahat si materiál a třeba si vyzkoušet, jak Vám padne ten úžasný župan. Ale pozor! Může se stát, že už ho nebudete chtít svléknout! :)

Pokud nenajdete svou velikost vystavenou, zeptejte se naší milé prodavačky a ona Vám jistě ráda pomůže a vyhoví. Kdyby se stalo, že nedokáže odpovědět na Vaše otázky, směrujte je prosím na info@mujstastnydomov.cz

Než budete odcházet, nezapomeňte se podívat na pohlednice PiP studio. Jistě mezi nimi najdete nějakou, kterou právě potřebujete!

Těšíme se na Vaši brzskou návštěvu! :)

Veselé výrobky pro šťastné lidi! Happy products for happy people!