Od nového roku 2018 jsme e-shop s výdejnou na Vinohradech, který je zaměřen pouze na značku Pip studio. Po více jak 3 letech přesouváme náš obchod pouze do online světa z pasáže domu U Nováků. Pokračujeme ale dál v šíření krásné a originální holandské značky Pip studio! Pip studio je jedinečné svým osobitým stylem pro všechny, co milují originalitu, veselost, barvy, přírodní motivy a jsou tak trochu i romantici.
Značka z Amsterdamu oslavila v roce 2017 své 10. výročí od založení a její sortiment je stále širší a hravější. Porcelán, papírnictví, doplňky do koupelny, povlečení, kabelky a i třeba tapety - to vše patří mezi rozmanité kolekce Pip studia. Jezdí za námi zákzaníci z celého světa, protože jsme jedni z mála, co zasvětili svůj obchod pouze Pip studiu. Velmi nás to těší a jsme na to hrdí!
Pip studio jsem začala prodávat poté, co jsem sama byla jejím dlouhodobým zákazníkem
a obdivovatelem. Chtěla jsem ji tedy dopřát všem, které oslovila, v Čechách a i na Slovensku. Doufám, že to tak bude moci pokračovat i nadále a Pip studio se nestane komerční, kapitalistickou značkou (o což se někteří staží) a zachová si svou originalitu,
krásu a především také Vaši přízeň!
Děkujeme a budeme se na Vás těšit brzy na viděnou!
Mnoho radostí do nového roku!
Kristýna Háblová
www.mujstastnydomov.cz